NAŠE

KAPACITY

Chalupa má k dispozici 10 pokojů pro celkem 37 osob (6x čtyřlůžkový, 2x trojlůžkový, 1x dvoulůžkový a 1x pětilůžkový pokoj), k dispozici jsou 2 dětské postýlky.
KUCHYNĚ
MOŽNOST VLASTNIHO VAŘENÍ

VYBAVENÁ KUCHYŇ

Stravování je vlastní, možnost vaření v plně vybavené kuchyni (elektrický sporák s elektrickou troubou, myčka, rychlovarná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem).

V docházkové vzdálenosti 1,6km je Obecní restaurace Strážné.
KOUPELNY

HOUPAČKA, SKLUZAVKA, TRAMPOLÍNA, DĚTSKÝ KOUTEK

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ

KOUPELNY

V přízemí chalupy se nachází pánské a dámské sprchy, toalety, sauna a relax zóna. V 1. patře chalupy jsou dámské a pánské toalety
VYBAVENÍ
CO NABÍZÍME

VYBAVENÍ

V přízemí chalupy se nachází jídelna s krbovými kamny, společenská místnost pro děti i dospělé (TV koutek, šipky, stolní fotbálek), společná velká kuchyň (myčka, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kamna na tuhá paliva, elektrický sporák a veškeré kuchyňské vybavení), lyžárna, sklípek se stálou teplotou pro něco dobrého.Vedle chalupy je posezení s grilem, dětské hřiště, pískoviště, trampolína a nad chalupou ohniště.
PARKOVÁNÍ

UŽ MÁTE VYBRANÝ SVŮJ TERMÍN?

Rezervovat
KAM S AUTEM

DOPRAVA

Od jara do podzimu je možnost parkování přímo u chalupy. V zimě se cesta k chalupě neudržuje, pokud je hodně sněhu je možné vyložit věci u kostela cca 500m od chalupy a využít transport skutrem. Zimní parkoviště je cca 850m od chalupy nebo v zpoplatněné v centru obce Strážné
NAVIGACE